Agnieszka i Roman – reportaż ślubny

Przed Wami zdecydowanie najbardziej urokliwy ślub zeszłego roku. Publikuję go po paru miesiącach, ale taki od początku był plan. Nie ma to jak uraczyć Was słonecznymi i pełnymi zieleni kadrami, gdy od długiego czasu za oknem aura zupełnie odmienna. Toż to pomysł doskonały!

Agnieszka i Roman to para, która nie przestaje się uśmiechać. Od wszystkich gości również bił blask serdeczności i radości spowodowany tym wyjątkowym dniem. Wielu przyjaciół było zaangażowanych w przygotowania już od dawna. Rodzina również była mocno podekscytowana. Plan był napięty, ponieważ między przygotowaniami a przepięknym plenerowym ślubem udaliśmy się na całkiem niekrótką sesję plenerową. Ale gdy plan dnia jest perfekcyjny, wszystko musi się udać i nie ma miejsca na stres.

Niewątpliwie za niesamowitą atmosferę tego ślubu odpowiada również miejsce. To Hotel Pałac Czarny Las – absolutnie urokliwy i perfekcyjnie przygotowany pod organizację wesel. Obsługa jest serdeczna i profesjonalna. To również dzięki nim udało się dobrze zrealizować napięty plan dnia.

I tym sposobem przed wami grubo ponad 150 zdjęć. To najdłuższy wpis do tej pory, ponieważ poddałem się przy próbach dodatkowych selekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *